وب سایت کنفرانس 2022

معرفی کنفرانس

معرفی انجمن

انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران، سازمانی غیر دولتی و غیر انتفاعی است که در راستای ترویج و ارتقای سطح علمی و توانمندی کشور در حوزه مدیریت فناوری و نوآوری فعالیت می‌کند در تاریخ 1381/2/11 مورد تصویب دفتر انجمن‌هاى علمى ایران وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناورى قرار گرفته و این مصوبه در تاریخ 1381/4/3 به هیأت موسسین ابلاغ گردید.

انجمن سعی دارد تا در راستاي ارتقاء سطح علم و تکنولوژی کشور، به تبیین جایگاه مدیریت فناوری در ایران اقدام نموده و با حمایت از ایجاد و توسعه شبکه متخصصان و تلاش گران عرصه تكنولوژي، به ارتقا و بهبود تصمیم گیرى‌هاى مرتبط با این حوزه در سطوح ملی و بنگاه کمک نماید. این انجمن در صدد است تا با افزایش و بهبود تعاملات و همکارى‌هاى بین بخشى، به ارائه خدمات آموزشي، اطلاعاتى و مشاوره‌اى مناسب در زمینه مدیریت تکنولوژی اقدام نماید.

مهم‌ترین دستاوردهای انجمن:

 

کنفرانس مدیریت فناوری و نوآوری

انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران به عنوان نهادی پیشگام در حوزه مدیریت فناوری و نوآوری سالانه کنفرانسی را برگزار می‌کند که بزرگترین گردهم‌آیی متخصصان و مدیران این حوزه در کشور است. بزرگترین رویداد علمی فناورانه کشور در سال 1385 با اخذ مجوز کمیسیون انجمن‌های علمی وزارت علوم، آغاز به کار کرد. این کنفرانس که از چهارمین دوره خود، توانست در سطح بین‌المللی برگزار گردد، تاکنون توانسته است در راستای ارتقاء سطح فناوری و نوآوری در ایران و سایر کشورها گام‌های موثری برداشته و با حمایت از ایجاد و توسعه شبکه متخصصان و تلاش‌گران عرصه مدیریت فناوری و نوآوری، به ارتقا و بهبود تصمیم‌گیری‌های مرتبط با این حوزه در سطوح ملی و بنگاه کمک نماید. در این کنفرانس، مدیران دستگاه‌های اجرایی و صنعتی، توسعه دهندگان کسب و کار، سرمایه‌گذاران، شرکت‌های دانش بنیان و دانشگاهیان گرد هم می‌آیند تا آخرین مسائل و دستاوردهای این حوزه را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

انجمن با بیش از بیست سال سابقه فعالیت در سال‌های اخیر همواره در شمار بهترین انجمن‌های علمی کشور برگزیده شده است و برگزاری کنفرانس بین‌المللی مدیریت فناوری و نوآوری یکی از فعالیت‌های این انجمن در راستای اهداف زیر است:

  • توسعه و ارتقاى سطح علم و فناورى در کشور
  • تشکیل شبکه متخصصان و فعالان عرصه تکنولوژى کشور
  • توسعه کمى وکیفى نیروهاى متخصص در حوزه مدیریت علم و تکنولوژى
  • بهبود بخشیدن به امور آموزشى و پژوهشى در زمینه هاى مرتبط با مدیریت تکنولوژى
  • ارتقاء و بهبود تصمیم سازیها و تصمیم گیریهاى مرتبط با تکنولوژى در سطح ملی و بنگاه

در سال جاری نیز دوازدهمین دوره بین‌المللی و شانزدهمین دوره ملی این کنفرانس

در تاریخ 23 و 24 آذر

 با موضوع

 “در مسیر رشد اقتصادی دانش بنیان”

در پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد. در اینجا مراد رشدی است که بر دانش‌بنیان شدن بخش بزرگی از اقتصاد و نه فقط تعدادی شرکت دانش‌بنیان استوار باشد.

براساس تصمیم هیات رئیسه کنفرانس، این موضوع از سال 1400 مورد تاکید کنفرانس بوده و هر ساله بر محورهای تخصصی توجه خواهد شد.

معرفی کنفرانس

انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران، سازمانی غیر دولتی و غیر انتفاعی است که در راستاى ترویج و ارتقای سطح علمی و توانمندی کشور در حوزه مدیریت فناوری و نوآوری فعالیت می‌کند. این انجمن با بیش از بیست سال سابقه فعالیت در سال‌های اخیر همواره در شمار بهترین انجمن‌های علمی کشور برگزیده شده است. برگزاری کنفرانس بین‌المللی مدیریت فناوری و نوآوری یکی از فعالیت‌های این انجمن در راستای اهداف زیر است:

  • توسعه و ارتقاى سطح علم و فناورى در کشور
  • تشکیل شبکه متخصصان و فعالان عرصه تکنولوژى کشور
  • توسعه کمى وکیفى نیروهاى متخصص در حوزه مدیریت علم و تکنولوژى
  • بهبود بخشیدن به امور آموزشى و پژوهشى در زمینه هاى مرتبط با مدیریت تکنولوژى
  • ارتقاء و بهبود تصمیم سازیها و تصمیم گیریهاى مرتبط با تکنولوژى در سطح ملی و بنگاه

کنفرانس مدیریت فناوری و نوآوری که از چهارمین دوره خود، توانست در سطح بین المللی برگزار گردد، علاوه بر گردهمایی سالیانه شبکه مدیریت فناوری و نوآوری، بستری برای تعامل، بررسی چالشهای سیاستی و بنگاه‌ها و ارائه راهکارها است.

به بالای صفحه بردن