وب سایت کنفرانس 2022

دکتر نیشاکانت اوجها

دکتر نیشاکانت اوجها

دکتر نشاکانت اوجها
مدیر راهبردی
مشاوران مهندسی پخش هند

سوابق تحصیلی و پژوهشی:
دکتر نشاکانت اوجها دانش آموخته حقوق در فناوری اطلاعات است. ایشان مدرک پسادکتری خود را در رشته الکترونیک و ارتباطات از دانشگاه آلبورگ دانمارک اخد کرده¬اند و تخصص¬شان در امنیت سایبری زیرساخت¬های استراتژیک و حیاتی است. زمینه تحقیقاتی ایشان در این دوره پیاده¬سازی IPV6، جنبه¬های اقتصادی پیاده سازی G4، هوش مصنوعی و فناوری¬های FGN بوده¬است. تحقیقات دکتر اوجها همچنین بر سیاست‌های امنیت ملی مربوط به یادگیری ماشین و هوش مصنوعی متمرکز بوده و حوزه‌های تخصصی¬شان شامل امور نظارت رادیویی برای فناوری‌های جدید، ارتباطات رادیویی سیار، مدیریت طیف پویا، دفاع و امنیت ملی، تجزیه و تحلیل سیاست‌های همگرای فناوری‌ها، تهدید امنیتی Cibber، مذاکرات تجاری، صدور مجوز و سیاست‌های نظارتی است.
نگارش بیش از 18 مقاله پژوهشی در نشریات بین المللی و یک کتاب در زمینه سیستم¬های جاسازی شده در حوزه ICT از جمله کارهای پژوهشی ایشان است.
سوابق کاری:
دکتر اوجها در حال حاضر به عنوان مدیر ارشد استراتژیک در مشاوران مهندسی رسانه هند فعالیت دارند. ایشان با بیش از 19 سال تجربه کاری گسترده در زمینه مدیریت بخش مخابرات هند، تقریباً تمام جنبه های خدمات امنیت مخابراتی ICT را پوشش می دهند.
ایشان همچنین به عنوان کارشناس تنظیم مقررات برای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت هند کار کرده¬اند و به طور منظم نماینده هند در ژنو (سوئیس) و چین بوده اند؛ و مسئولیت حفاظت اطلاعات داشته اند. ایشان اکنون نیز این مسئولیت را بر دوش دارند، چراکه در حفاظت از داده¬ها، حملات سایبری، جرایم سایبری، امنیت سایبری، و مسائل مربوط به حریم خصوصی دارای تخصص فوق العاده¬ای هستند.
دکتر اوجها همچنین پیش¬نویس خط¬مشی سایبری را برای بسیاری از کشورهای خاورمیانه تنظیم کرده¬اند و به دولت/ ریاست جمهوری/ آژانس های مختلف زیر نظر امنیت ملی برای تقویت سیاست¬های حفاظت از داده¬ها در آن کشورها کمک کرده¬اند.

جوایز و افتخارات:
• دارنده گواهینامه مدیریت ارشد اطلاعات امنیتی، حسابرس خبره سیستم های اطلاعاتی (CISA) و تحلیلگر خبره تهدیدات؛
• مشاور افتخاری دبیرخانه اتحاد بین‌المللی خورشیدی (منطقه آسیای غربی و خاورمیانه)؛
• دارنده نشان استاد برحسته در زمینه فناوری از دانشگاه GBU هند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن