English
کنفرانس بین المللی مدیریت فناوری و نوآوریبدینوسیله به اطلاع همه بنگاه ها و سازمان‌ها می رساند انجمن مدیریت فناوری ایران در نظر دارد در راستای ارتقای کیفیت و مشارکت در برگزاری چهارمین کنفرانس بین ­المللی و هشتمین کنفرانس ملی مدیریت فناوری با شعار «نوآوری و تجاری­ سازی دانش و فناوری با تاکید بر نقش شبکه بنگاه های کوچک، متوسط،  بزرگ و دانش بنیان»، پانل های تخصصی ویژه (صنعتی، موضوعی و...) این کنفرانس بین‌المللی را با مشارکت و مدیریت بنگاه­ های بزرگ اقتصادی و سازمان‌ها برگزار نماید.

لذا از کلیه بنگاه­های بزرگ اقتصادی و سازمان‌ها دعوت می‌شود تا با برگزاری پانل تخصصی مرتبط با شعار و محورهای کنفرانس و بیان تجارب موفق و ناموفق خود در این زمینه، ضمن همفکری با شرکت‌کنندگان در افزایش غنای کنفرانس مشارکت جدی داشته باشند. لازم به ذکر است برگزاری این پانل تخصصی برای بنگاه ها و سازمان‌ها رایگان بوده و محوریت و مدیریت آن بر عهده آن­ها خواهد بود.

بنگاه‌ها و سازمان‌های علاقه مند به مشارکت می توانند با تکمیل فرم مربوط به مشخصات پانل پیشنهادی و ارسال آن به دبیرخانه کنفرانس از طریق ایمیل iramotconference@gmail.com، آمادگی خود را بدین منظور اعلام نمایند.

تاریخ انتشار: 2014-06-23T13:01:23.093
طراحی و اجرا: شرکت آداک
كليه حقوق اين وب سایت‌ برای انجمن مدیریت فناوری محفوظ است.