English
کنفرانس بین المللی مدیریت فناوری و نوآوری

معرفی هیات ایتالیایی

پروفسور اندریا پیکالوگا (مسئول هیات ایتالیایی)

سمت و موضوع فعالیت:  رئیس شبکه نتوال (شبکه دفاتر انتقال فناوری دانشگاهی ایتالیا)، استاد مدیریت نواوری در دانشگاه سانتانا ایتالیا، کمک سردبیر ژورنال بین­المللی مدیریت تحقیق و توسعه و ژورنال بین­المللی مدیریت خلاقیت و نوآوری.

تخصص:مدیریت فناوری و نوآوری، مدیریت تحقیق و توسعه، انتقال فناوری، سیاست­های کارآفرینی و نوآوری باز. ایشان همچنین با کمپانی­های متوسط و بزرگ صنعتی در حوزه­های گوناگونی مانند صنایع  تولیدی، خدماتی، نفت و گاز، صنعت ساخت و ساز و غیره همکاری نموده است.

 

پروفسور ریکاردو پیترا بیزا

سمت و موضوع فعالیت:  از بنیانگذارانشبکه دفاتر انتقال فناوری دانشگاهی ایتالیا و رئیس سابق شبکه نتوال، عضو شورای علمی و مدیر دپارتمان ICTشورای تحقیقات ملی ایتالیا،رئیس کمیته علمی پارک علمی Area Science Park،استاد تمام در دانشگاه پلی­تکنیک میلان،برنده جوایز متعدد به عنوان فردی که توانسته بیشترین فعالیت­های توسعه و ترویج کارآفرینی در دانشگاه­ها و موسسات تحقیقاتی دولتی ایتالیا را ایفا کند.

تخصص: انتقال فناوری، سیاست­های کارآفرینی، حقوق مالکیت فکری و ثبت اختراع در کاربرد­های مهندسی زیستی، بیومکانیک، مهندسی بافت و مهندسی ارتوپدی.

 

پروفسور جوزپه دامانته

سمت و موضوع فعالیت:رئیس دفتر انتقال فناوری دانشگاه علوم پزشکی اودینه ایتالیا، ایشان همچنین مسئولیت مدیریت، کنترل و ارتباط شرکت های زایشی و پارک های علمی و فناوری با دانشگاه علوم پزشکی اودینه ایتالیا را بر عهده دارد.

تخصص:ژنتیک پزشکی، فعالیت­های بالینی، زیست‌فناوری و بکارگیری فن­آوری­های نوآورانه در زیست­شناسی مولکولی و خواص سلولی و مولکولی سرطان.

 

دکتر سابرینا کوری یری

سمت و موضوع فعالیت:  مدیریت چندین شرکت خصوصی، عضو کمیته ارزیابی نتایج تحقیقات و انتقال فناوری(CVRTT)،مسئول پیشتیبانی، ایجاد و توسعه شرکت های نوآورانه، فناوری محور، زایشی و استارتاپ، عضو تیم پارک علمیVergata Science Parkبه منظور  پشتیبانی از فعالیت های انتقال فناوری و موسسات تحقیق و توسعهو همچنین عضو هیات مدیره شبکه نتوال.

تخصص: انتقال فناوری، مدیریت نوآوری، اعتبار سنجی ایده ها و ارزیابی پروژه­های کسب و کار و انجام پروژه هایی که با هدف انتقال نتایج تحقیقات به بازار است.

 

دکتر جولیانی گورینی

سمت و موضوع فعالیت:رئیس و مدیر عامل کمپانی Era Endoscopy Srlیکاستارتاپ موفق در بخش تجهیزات پزشکی نوآورانه با عملکرد بالا، مشاور شرکت های کوچک و خرد با تجربه بالا در مورد نیازهای مدیریتی شرکت­های بدون ساختار. ایشان قبلا در بزرگترین شرکت خصوصی انرژی ایتالیا به عنوان مدیر مالی، مدیر بازار سرمایه و خزانه ­داری تجارب موفقی داشته و ابتدا به عنوان سرمایه­گذار به کمپانی Era Endoscopy Srlپیوست و در حال حاضر به عنوان مدیر کل این شرکت فعالیت می کند.

تخصص:  مشاوره شرکت های کوچک، میکرو و استارتاپ ها، مدیریت مالی و بازار سرمایه، تجهیزات پزشکی و انرژی.

 

پروفسور دانیلو پرو

سمت و موضوع فعالیت: مسئول مرکز زیست‌فناوریBiotechnicum Bicocca، سردبیر مجلات مختلف زیست‌فناوری، عضو پانل زیست‌فناوریاتحادیه اروپا و ارزیاب مراکز مختلف تحقیقاتی اروپا، عضو هیئت اجرایی فدراسیون اروپایی زیست‌فناوریو عضو کمیته های مختلف مربوط به توسعه زیست‌فناوریصنعتی در ایتالیا و اعم فعالیت های ایشان در صنایعی مانند دارویی، شیمیایی، غذایی و زیست محیطی می­باشد.

تخصص:  تحقیق و توسعه در میکروبیولوژی کاربردی و زیست‌فناوری.

 

دکتر لوردانا پاستور

سمت و موضوع فعالیت: حقوق­دان و مشاور در حوزه های مالکیت فکری، به طور خاص در تمامی اشکال توافق نامه های انتقال فناوری در سطح ملی و بین­المللی، راه اندازی شرکت‌های زایشی یا استارتاپ ها، کمک به اساتید و محققان در طول روند صدور مجوز و پشتیبانی از انها در ارایه پروژه های  تحقیقاتی.

تخصص:مدیریت نوآوری، مالکیت فکری و انتقال فناوری به ­ویژه در صنعت پزشکی و داروسازی