English
کنفرانس بین المللی مدیریت فناوری و نوآوری

راهنمای ارسال مقاله

کاربران محترم جهت ارسال اصل مقاله ابتدا باید با عضویت در وب سایت کنفرانس، برای خود حساب کاربری ایجاد نمایند. برای این کار از لینک زیر می توانید اقدام نمائید:

http://conference.iramot.ir/fa/SignUp

پس از عضویت و ورود به وب سایت می‌توانید نسبت به ارسال اصل مقالات اقدام نمائید. تکمیل اطلاعات فیلدهای ستاره دار (*) الزامی است.

فایل مقاله می‌بایست مطابق فرمت مصوب کمیته علمی کنفرانس تنظیم گردد. این مقالات باید در فرمت مایکروسافت ورد (2003 یا 2007) تنظیم شده و فقط و فقط از طریق وب سایت کنفرانس ارسال شده و از ارسال فایل به روش‌های دیگر یا در قالب‌های دیگر جدا خودداری شود. ذکر این نکته ضروری است که در پایان مقالات ارسالی به زبان فارسی درج چکیده به زبان انگلیسی با توجه به فرمت ذکر شده الزامی است.

مقالات در یک مرحله دریافت خواهد شد و ضروری است نویسندگان محترم اصل مقاله خود را بطور کامل ارسال نموده و از ارسال چکیده مقالات به تنهایی پرهیز نمایند.

همچنین نویسندگان باید مقاله کامل خود را در دو نسخه (یک نسخه همراه با نام نویسنده/نویسندگان و یک نسخه بدون ذکر نام نویسنده/نویسندگان) در قسمت مربوطه در وب سایت کنفرانس آپلود نمایند.

 

تذکر مهم به نویسندگان مقالات:

 متاسفانه چندی است که برخی از افراد به اصول حرفه ای و اخلاقی در فضای علمی بی توجهی  می نمایند و مقالات کپی و یا تکراری به کنفرانس ارسال می کنند. دبیرخانه  کنفرانس همواره به این موضوع توجه ویژه داشته و اصالت تمامی مقالات را بررسی می نماید. در همین راستا و به منظور احترام به پژوهشگران کشور و ترویج فرهنگ صداقت و درستی در کار علمی از این پس در صورت بروز این گونه مسائل اسامی این افراد ضمن اعلام به مراجع ذیصلاح از طریق وب سایت کنفرانس افشا خواهد شد.

طراحی و اجرا: شرکت آداک
كليه حقوق اين وب سایت‌ برای انجمن مدیریت فناوری محفوظ است.